top of page
Zoeken

MEESTER HOBIE WORDT DIRECTEUR!

Meester Hobie, de zorgcoördinator en beleidsondersteuner van onze school, wordt vanaf 1 mei 2021 de nieuwe directeur van de Vrije Basisschool te Langemark, in opvolging van de hr. Danny Jonckheere. Op onze school kreeg meester Hobie heel wat kansen om zich verder te ontwikkelen, zijn bijdrage aan onze school is blijvend. Het schoolbestuur kijkt uit naar een nieuwe medewerker voor onze school, zodat we het werk van meester Hobie vlot kunnen verder zetten. Meester Hobie vliegt binnenkort uit, we wensen hem veel succes.

Recente blogposts

Alles weergeven

Vervanging juf Sabrine

Beste ouders Beste allemaal Eerder lieten we u weten dat juf Sabrine in ziekteverlof gaat voor ongeveer een 6-tal weken. Dit ziekteverlof gaat volgende week woensdag in. Juf Sabrine wordt vervangen do

Comentarios


bottom of page