top of page
Zoeken

MEESTER HOBIE WORDT DIRECTEUR!

Meester Hobie, de zorgcoördinator en beleidsondersteuner van onze school, wordt vanaf 1 mei 2021 de nieuwe directeur van de Vrije Basisschool te Langemark, in opvolging van de hr. Danny Jonckheere. Op onze school kreeg meester Hobie heel wat kansen om zich verder te ontwikkelen, zijn bijdrage aan onze school is blijvend. Het schoolbestuur kijkt uit naar een nieuwe medewerker voor onze school, zodat we het werk van meester Hobie vlot kunnen verder zetten. Meester Hobie vliegt binnenkort uit, we wensen hem veel succes.

Recente blogposts

Alles weergeven

Beste ouders Beste allemaal Er doen verschillende versies de ronde over de verkeerssituatie in Poelkapelle. Zeker over de Kwellestraat. Omdat veel ouders menen daar te mogen rijden heb ik verdui

bottom of page